strona główna wydarzenia Kółko kulinarne
Kółko kulinarne Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 05 lutego 2014 23:00

 

KÓŁKO KULINARNE

W ramach realizacji innowacji pedagogicznej  „ Zdrowie największym dobrem i  wartością człowieka”- kształtowanie postaw prozdrowotnych  u dzieci w wieku przedszkolnym "  w naszym przedszkolu powstało KÓŁKO KULINARNE , które swoja działalność rozpoczyna od lutego . Koordynatorem i prowadzącą kółko jest Ciocia Kasia. Każda grupa wg ustalonego harmonogramu będzie brała udział w w/w zajęciach. W trakcie zabaw kulinarnych będziemy piec ciasta , ciasteczka, powstaną pyszne zdrowe sałatki ( warzywne , owocowe) , będziemy  robić koktajle ( tzw. bomby witaminowe) , będziemy robić ekologiczne kanapki , założymy kąciki  nowalijek , które wykorzystamy w naszym "gotowaniu". W najbliższym czasie zamieścimy na naszej stronie  program kółka .


Poprawiony: środa, 05 lutego 2014 23:12