strona główna wydarzenia Mikołajkowe spotkanie w gruach V i VI
Mikołajkowe spotkanie w gruach V i VI Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 08 grudnia 2013 23:31

W dniu 6 grudnia w grupie V i VI od rana panował nastrój oczekiwania, wiadomo na kogo. Ciocie umilały nam ten czas opowiadaniem historii Świętego Mikołaja, zagadkami oraz  zabawami tanecznymi przy piosenkach o Mikołaju. Nasza cierpliwość została nagrodzona niespodzianką w postaci Pani dyrektor, która przyszła w towarzystwie nie jednego, ale dwóch Mikołajów. Po pogadance z Mikołajami przyszedł czas na rozdawanie słodkich niespodzianek nie tylko przez Mikołajów, ale i Śnieżynkę, a także na pamiątkowe zdjęcie.
Po pożegnaniu gości Pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody za udział w konkursie plastycznym " Postać Świętego Mikołaja".

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 09 grudnia 2013 17:31