strona główna wydarzenia Wycieczka do teatru gr I,II,III,IV
Wycieczka do teatru gr I,II,III,IV Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
środa, 13 listopada 2013 20:12

14 LISTOPADA  rozpoczął się bardzo interesująco . Po śniadaniu  spakowaliśmy swoje plecaczki  i  wyruszyliśmy autokarem do Łodzi .  Po pokonaniu korków na ulicach dotarliśmy do Łódzkiego Domu Kultury  , gdzie obejrzeliśmy przedstawienie teatralne w wykonaniu aktorów Teatru Młodego Widza . Bajka  bardzo przypominała dawną kreskówkę , uwielbiana przez naszych rodziców - "Zaczarowany ołówek" . Głównymi bohaterami byli przyjaciele Michaś i Ola . Michaś dostał od tajemniczej osoby zaczarowany ołówek , który zamieniał  "rysunek "  w przedmioty  które "ożywały" na scenie. Oj działo sie wiele .......Przedstawienie było bardzo interesujące i bardzo oryginalne , wiele kolorów, magiczne niebo błyszczące  kolorami tęczy oraz postacie występujące w bajce  potrafiły nas zainteresować tematem opowiadania  ..Oj było super ...  Po przedstawieniu czekała na nas jeszcze jedna niespodzianka , a mianowicie szaleństwo w sali zabaw "Agatka" . Oj działo się działo, po zabawie Ciocie musiały nas bardzo długo suszyć  :-)  bo od biegania i skakania  byliśmy cali mokrzy. Zresztą sami popatrzcie:-).

Poprawiony: czwartek, 14 listopada 2013 22:57