strona główna wydarzenia Dzień Przedszkolaka w Rogowie
Dzień Przedszkolaka w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 03 października 2013 08:47

 

Po raz pierwszy za sprawą uchwały Sejmu obchodzony był w całej Polsce  Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka . Pomysł święta wywodzi się z Łodzi, dlatego dzień przedszkolaka maluchy hucznie fetowały w Manufakturze. Nasze rogowskie przedszkolaki przyłączając się do swoich kolegów świętujących Dzień Przedszkolaka postanowiły ten dzień spędzić na zabawach sportowych. Był bieg między pachołkami , zbieranie kolorowych piłeczek  oraz inne ciekawe konkurencje które sprawiły dzieciom wiele radości .Każdy był zwycięzcą .  Podsumowaniem obchodów Dnia Przedszkolaka było wręczenie dzieciom kolorowych baloników , które zostały wypuszczone w powietrze . W przyszłym roku planujemy hucznie bawić się na placu Manufaktury pośród kolegów z przedszkoli z całej Polski.

 

Poprawiony: czwartek, 03 października 2013 09:18