strona główna wydarzenia PIERWSZE CHWILE W PRZEDSZKOLU ZA NAMI
PIERWSZE CHWILE W PRZEDSZKOLU ZA NAMI Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
niedziela, 08 września 2013 20:21

 

 

Wakacje , wakacje ..i po wakacjach:-) !! 2 września rozpoczęliśmy uroczyście nowy rok szkolny 2013/2014. Nie wiadomo kiedy ( tak szybko mija czas) a już mamy pierwszy tydzień pobytu w przedszkolu za sobą.  Jak mówi przysłowie " pierwsze koty za płoty.." Za nami pierwsze dni , nie ukrywamy że ciężkie zwłaszcza dla najmłodszych dzieci . Kto z nas w dzieciństwie  nie płakał przy rozstaniu z rodzicami??? Jednak pomimo  "płaczliwych" poranków dalsza część dnia upływała w radosnych nastrojach . Dzieci powoli przyzwyczaiły się do swoich Pań i kolegów . Sprzyjająca pogoda pozwalała na szaloną zabawę w ogrodzie przedszkolnym. Mamy nadzieję ,że najcięższy okres mamy już za sobą , a od tego tygodnia zaczniemy planować różne działania  , w których nasze przedszkolaki  będą brały aktywny udział . Już wkrótce  odbędzie się wielka akcja SPRZĄTANIA ŚWIATA , potem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Oj będzie się działo , będzie wesoło, głośno i radośnie.


Poprawiony: niedziela, 08 września 2013 20:41