strona główna wydarzenia ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI - konkurs w Brzezinach
ŚPIEWAJĄCE PRZEDSZKOLAKI - konkurs w Brzezinach Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
niedziela, 28 kwietnia 2013 09:24

W Brzezinach w sali Urzędu Miasta odbył się coroczny Festiwal Piosenki Przedszkolnej .

Nasze przedszkole w kategorii zespół    reprezentowały dzieci z grupy V: Weronika Sapińska, Wiktoria Kwiatkowska, Iza Czajkowska, Mieszko Popiński, Ania Wrońska, Małgosia Susik . Zespół zaśpiewał piosenkę "Na podwórku w piaskownicy". Mali artyści  zajęli I miejsce.

W kategorii solista  reprezentowało nasze przedszkole dwoje dzieci :   z grupy V - Jakub Bujanowski , który  zaśpiewał piosenkę "Mały odkrywca" . Kuba  zajął  I miejsce oraz z grupy VI   Michał Nowak , który zaśpiewał piosenkę "Słonko oczy otworzyło"  . Michał  zajął II miejsce.  Brawo !!!  Okazało się ,że nasze przedszkolaki są bardzo utalentowane.

Podczas obrad jury dzieci oglądały i słuchały występów w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej I stopnia w Brzezinach. Po zakończeniu obrad Jury  zwycięscy otrzymali dyplomy, drobne upominki w postaci obręczy hula-hop, piłeczek, maskotek oraz kolorowych wiatraczków.

Poprawiony: niedziela, 28 kwietnia 2013 09:42