strona główna wydarzenia Lalkowe spotkania teatralne - występy gr IV i VI
Lalkowe spotkania teatralne - występy gr IV i VI Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 28 kwietnia 2013 07:52

Grupa IV i VI została zaproszona do udziału w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 23 w Łodzi " Złota Maska 2013 - LALKA Z BAŚNI ANDERSENA " . Spotkania teatralne odbyły się 25 kwietnia w Domu Kultury "502" w Łodzi. Naczelnym celem konkursu było rozpowszechnianie koncepcji wychowania młodego człowieka poprzez aktywne uczestnictwo w kulturze, która obejmuje literaturę , muzykę , plastykę i teatr. Nasze przedszkolaki przygotowały przedstawienie teatralne  na podstawie baśni J.Ch. Andersena "Brzydkie Kaczątko" . Choreografię przygotowały p. Iwonka i p. Ania , a oprawę muzyczną p. Żanetka. Duży wkład w nasze przedstawienie włożyli także rodzice naszych małych aktorów , którzy zaprojektowali piękne  stroje . Na scenie w świetle reflektorów nasze przedszkolaki bez oznak tremy  brawurowo odegrały swoje role , za co otrzymali gorące brawa. Jury konkursowe ogłosi wyniki 10 maja . Gratulujemy wspaniałego występu naszym małym Rogowianom  i życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

Poprawiony: niedziela, 28 kwietnia 2013 08:21