Kabaret- Wilk i Zając Drukuj Email
czwartek, 11 kwietnia 2013 20:35

Dzisiaj w naszym przedszkolu słychać było głośne śmiechy , aż uszy pękały od hałasu . Kto sprawił ,że " zrywaliśmy przysłowiowe boki" ?  Zamieszanie na wesoło zrobił zespół teatralny , który wystawił dla nas kabaret  pt" Wilk i Zając" .  Bohaterowie  kabaretu to ulubieńcy naszych rodziców i dziadków . Któż nie pękał ze śmiechu oglądając zabawną kreskówkę . Tym razem bohaterowie podczas swoich psot uczyli nas przestrzegania znaków drogowych , odpowiedniego zachowania w restauracji , a także dobrych manier w innych sytuacjach życiowych. Wilk biegał po przedszkolu , Zając bardziej spokojny umiejętnie przeszkadzał Wilkowi w jego psotach . Kabaretowe skecze były super. Z chęcią  chcielibyśmy jeszcze raz gościć w naszym przedszkolu parę niby zwaśnionych a jednak zaprzyjaźnionych wesołych zwierzaczków.

Poprawiony: czwartek, 11 kwietnia 2013 21:01