strona główna wydarzenia DZIEŃ BABCI I DZIADKA
DZIEŃ BABCI I DZIADKA Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 24 stycznia 2013 14:25

 

Nasze przedszkolaki co roku bardzo uroczyście obchodzą Święto Babci i Dziadka. Przygotowania do niego zaczynają się dużo wcześniej . Dzieci uczą się swoich ról, tekstów piosenek , układów tanecznych oraz przygotowują prezenty . A potem z wielką niecierpliwością oczekują swoich ukochanych dziadków w przedszkolu. Tym razem gościliśmy dziadków 21 stycznia w Sali OSP w Rogowie. Po przywitaniu przez p. dyrektor gości czyli dziadków , rodziców i przedstawicieli Urzędu Gminy w Rogowie ; p. Wójta D.Koładę i Przewodniczącego Rady Gminy p. W.Więciorka , na pięknie udekorowanej scenie dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne. Były wiersze, piosenki i układy taneczne a na zakończenie niespodzianka w postaci przedstawienia teatralnego „ Szewczyk Dratewka” przygotowanego przez grupę V . Oklasków nie było końca. Goście byli poruszeni , w niektórych oczach widać było łzy wzruszenia. Po części artystycznej Dziadkowie i pozostali goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany jak co roku przez Mamy naszych przedszkolaków. Niespodzianką były zabawy muzyczne poprowadzone przez zespół Pani Uli Pakuły . Tańce, radość i wspólne zabawy złączyły w tym wyjątkowym dniu wszystkie pokolenia.

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba.

Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana.

No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło.

Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają.

Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

Wszystkim Babciom ,wszystkim Dziadkom życzymy :

zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień , pociechy z wnucząt i dużo radości.

Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas.

 

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom , którzy jak co roku bardzo aktywnie włączyli się               w przygotowanie słodkiego poczęstunku na Dzień Babci i Dziadka .

Dziękujemy Strażakom za możliwość zorganizowania naszej uroczystości w Sali OSP w Rogowie.

Dziękujemy p. Cezaremu Sitkiewiczowi za przewiezienie naszych przedszkolaków do Sali OSP.

Dziękujemy wszystkim , którzy w jakikolwiek sposób wspierają działalność naszej placówki.

Poprawiony: czwartek, 24 stycznia 2013 14:36