strona główna rekrutacja
UWAGA WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DYŻURU WAKACYJNEGO Drukuj Email
środa, 10 maja 2023 10:28

UWAGA RODZICE !

INFORMACJA DOTYCZĄCA DYŻURU WAKACYJNEGO

 

W związku z generalnym remontem gwarancyjnym budynku przedszkola od 5 lipca 2023r. informujemy , że po uzgodnieniu z Organem Prowadzącym tj . Gminą Rogów , przedszkole w tym roku nie będzie świadczyło usług opiekuńczych w okresie wakacyjnym . Na czas remontu nie jest możliwe zagwarantowanie bezpiecznego pobytu dzieci na terenie placówki . Plac zabaw oraz parking zostaną przeznaczone na składowanie maszyn , narzędzi i materiałów remontowo budowlanych .

Za utrudnienia przepraszamy

 

Dyrektor Gminnego Przedszkola w Rogowie

Iwona Felczak

Poprawiony: środa, 10 maja 2023 10:32
 
 

gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 143 gości