strona główna wydarzenia Świąteczne występy w ramach akcji " Ile waży Święty Mikołaj"
Świąteczne występy w ramach akcji " Ile waży Święty Mikołaj" Drukuj Email
piątek, 16 grudnia 2022 14:52

W naszym przedszkolu w dalszym ciągu prowadzona jest charytatywna akcja " Ile waży św. Mikołaj" . W ramach akcji w naszym przedszkolu odbył się świąteczny kiermasz ozdób bożonarodzeniowych , pysznych ciast, a także występy. Najstarsza grupa wystąpiła w przedstawieniu pt. " O bałwanku co miał złote serce" , natomiast dzieci z grupy 3 zatańczyły taniec ze śnieżynkami. Każda grupa z pomocą swoich pań wykonała przepiękne ozdoby bożonarodzeniowe.

Bardzo serdecznie dziękujemy P. Justynie mamie Hani z gr IV za drewienka, które posłużyły nam do wykonania ozdób bożonarodzeniowych. Dziękujemy także mamom dzieci z grupy I, które upiekły pyszne ciasta, które zostały sprzedane na kiermaszu.

Dziękujemy również wszystkim rodzicom , którzy okazali się dobrym sercem i zasilili nasz świąteczny słoik pieniążkami. Dzięki wam uda nam się pomóc wielu dzieciom.