strona główna wydarzenia WIZYTA PANI STOMATOLOG
WIZYTA PANI STOMATOLOG Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
wtorek, 04 grudnia 2012 15:04

 

W naszym przedszkolu w ramach stałej współpracy gościliśmy dzisiaj  p.Beatę Pol - Hohm  lekarza stomatologa.  Pani stomatolog przeprowadziła pogadankę dla dzieci  na temat mycia zębów, a także wytłumaczyła potrzebę systematycznego kontrolowania stanu uzębienia w gabinecie stomatologicznym. Najważniejszym punktem spotkania było aktywne uczestnictwo w myciu zębów . Każdy przedszkolak przyniósł bowiem do przedszkola swoją pastę i szczoteczkę do zębów . Czyszczenie ząbków  dzieci powtórzyły także po zjedzeniu obiadu, w końcu trzeba słuchać dobrych rad Pani Doktor , która  mówiła dzieciom jak ważna jest higiena jamy ustnej. Biorąc udział w  ogólnopolskim programie akademia-Aquafresh  mamy już swoje nawyki dbania o ząbki .

Poprawiony: wtorek, 04 grudnia 2012 15:29