strona główna Rada Rodziców NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA 2022/2023 ROK
NABÓR DO PRZEDSZKOLA NA 2022/2023 ROK Drukuj Email
środa, 16 marca 2022 09:16

DRODZY RODZICE

W marcu odbył się I etap naboru przedszkolaków na 2022/2023 rok .

Przypominamy ,że nadal można zapisywać dzieci na wolne miejsca .

Informujemy , że wychodząc naprzeciw potrzebom Państwa w roku szkolnym 2022/2023 wydłużamy czas pobytu dzieci do godziny 16:30 .

Co nasza placówka oferuje:

Gminne Przedszkole w Rogowie oferuje dzieciom:

• atrakcyjne formy zabaw i zajęć w bogato wyposażonych salach zabaw,

• indywidualne i podmiotowe traktowanie każdego dziecka,

• miłą i serdeczną atmosferę w czasie pobytu w przedszkolu oraz pełną akceptację,

• fachową opiekę,

• smaczne i zdrowe posiłki,

• wesołe zabawy w ogrodzie przedszkolnym,

• spacery i wycieczki do różnych ciekawych miejsc,

• udział w koncertach muzycznych i przedstawieniach teatralnych,

• udział w różnorodnych uroczystościach .

 Gminne Przedszkole w Rogowie zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną .

 Sale są przestrzenne wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne , każda sala posiada własną łazienkę .

 Posiadamy nowoczesny i bezpieczny plac zabaw.

Na terenie przedszkola odbywa się bardzo dużo działań edukacyjnych wykraczających ponad podstawę programową.

Dzieci biorą udział w nieodpłatnych dodatkowych zajęciach takich jak:

Kółko plastyczne, kółko teatralne, kółko informatyczne, kółko badawcze, kółko kulinarne . Ponadto zapraszane są do przedszkola różnego rodzaju instytucje organizujące np.; żywe lekcje przyrody ( bezpośrednie spotkanie ze zwierzętami, owadami itp.) , odbywają się spotkania z ludźmi wykonującymi ciekawe zawody np.: weterynarz, pszczelarz , regularnie prowadzone są spotkania w zakresie bezpieczeństwa – Policja , Straż Pożarna , lekarz, pielęgniarka .

Za zgodą rodziców na terenie przedszkola prowadzone są także dodatkowe zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę m.in. :

- taniec towarzyski

- gimnastyka korekcyjna

- KANGUREK – zabawy sportowe z piłką nożną na czele

- rytmika

Koszt pobytu dziecka na cały dzień to 14 zł ( 4 zł – to koszt 4 godzin pobytu ponad podstawę programową ( każda godzina to 1 zł) , która u nas realizowana jest od 8:00-13:00 , 10 zł to koszt całodziennego wyżywienia) .

Opłaty są naliczane pod koniec miesiąca , płacą Państwo tylko za rzeczywisty pobyt dziecka w przedszkolu, w razie choroby koszty są pomniejszane o ilość dni nieobecnych .

Dzieci 5 , 6 letnie mogą korzystać nieodpłatnie z autobusu szkolnego .

SERDECZNIE DO NAS ZAPRASZAMY

Poprawiony: środa, 16 marca 2022 09:56