strona główna wydarzenia 8 MARCA DZIEŃ KOBIET w przedszkolu
8 MARCA DZIEŃ KOBIET w przedszkolu Drukuj Email
wtorek, 08 marca 2022 13:23

" Dzień Kobiet , dzień Kobiet , niech każdy się dowie ,że dzisiaj święto dziewczynek , uśmiechy są dla nich , zabawa i taniec niech żyją nam szczęśliwie"

Dzisiejszy dzień był bardzo uroczysty . Przedszkole zapełniło się wiosennymi kwiatami . Tulipany królowały swoim zapachem i kolorem , a wszystko to z okazji Dnia Kobiet , który dzisiaj wspólnie świętowaliśmy.

Tradycją przedszkola jest słynny pokaz mody na czerwonym dywanie na którym  gościliśmy  dzisiaj  Gwiazdy Światowych Wybiegów, czyli naszych Przedszkolaków.

W rytm muzyki dyskotekowej  nasi modele  prezentowali  nie tylko stroje wybitnych stylistów ale i swoją  osobowość .

Wdzięk, czar i styl królował tego dnia w przedszkolu , coś nam się zdaje że światowej sławy kreatorzy mody  będą w przyszłości zabiegali o naszych modeli .

Dla Kobiet , które znamy,
ładnych życzeń parę mamy.
Zdrowia, szczęścia i miłości,
bukiet kwiatów i słodkości!
Niech się niesie w cały kraj
Dziś dla Pań wszystkiego naj!

Poprawiony: wtorek, 08 marca 2022 14:42