strona główna wydarzenia Andrzejki w grupie V i VI
Andrzejki w grupie V i VI Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
niedziela, 02 grudnia 2012 21:57

 

Przedszkolaki z grupy V i VI niestety w tym roku nie mogły uczestniczyć w andrzejkowym spotkaniu przygotowanym w sali przedszkolnej . Przeszkodziła im w tym "zła" pogoda . Autobus szkolny nie mógł nas podwieźć  do przedszkola w związku z tym nasze starszaki postanowiły skorzystać z zaproszenia uczniów  z Gimnazjum , którzy zorganizowali  w sali na poddaszu  wieczór magii andrzejkowej . W tajemniczej scenerii  przy świetle świec dzieci przelewały przez dziurkę od klucza wosk , a następnie starsi koledzy pomogli im odczytać zawartą w wosku tajemnicę przyszłości. Serdecznie dziękujemy naszym kolegom z Gimnazjum za zaproszenie i miłe spędzenie czasu w ten magiczny dzień.

 

Poprawiony: niedziela, 02 grudnia 2012 22:09