strona główna wydarzenia Konkurs plastyczny " Mój przyjaciel Miś"
Konkurs plastyczny " Mój przyjaciel Miś" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 19 listopada 2012 16:21

 

 

Nasze przedszkolaki wzięły udział w konkursie plastycznym  " Mój przyjaciel Miś " zorganizowanym przez Gminny Ośrodek Kultury , Sportu i Rekreacji w Jeżowie. Konkurs jest związany z przypadającym na 25 listopada Światowego Dnia  Pluszowego Misia . Miś  " od zawsze " jest największym przyjacielem dzieci . Kiedy jest im smutno, kiedy  tęsknią za rodzicami ,  lub ot tak chcą się przytulić  to zawsze Miś jest "pod ręką" , gotowy do pocieszenia , wytarcia łez , utulenia a nawet czasami ogrzania swoim futerkiem. Każdy z nas  miał kiedyś , a może nadal ma swojego Misia - bohatera , przyjaciela z lat dziecięcych. Nasze przedszkolaki przygotowując swoje prace plastyczne  kierowały się swoją wyobraźnią , ale także  korzystały z podpowiedzi swoich rodziców bądź dziadków. Trzymamy kciuki za uczestników konkursu i życzymy im wygranej . Wyniki będą podane  w czwartek na stronie internetowej  Gminnego Ośrodka Kultury , Sportu i Rekreacji w Jeżowie. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się  24 listopada 2012r. o godz. 17:00 podczas zabawy ANDRZEJKOWEJ , którą zaszczyci swoją obecnością Magik Damatus.  Nie pozostaje nam nic innego jak czekać do czwartku  i szukać nazwisk naszych kolegów na liście laureatów.

 

Poprawiony: poniedziałek, 19 listopada 2012 16:53