strona główna wydarzenia Wigilia w przedszkolu
Wigilia w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 18 grudnia 2019 14:40

w  PRZEDSZKOLU

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, piękna, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyło się spotkanie wigilijne. Dzieci w specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w scenografii nawiązującej do leśnej stajenki przedstawiły sceny narodzin Jezusa Chrystusa. Wśród śpiewu aniołów do żłóbka  przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie, zwierzątka leśne , dzieci .   Inscenizacja przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami. Przedszkolaki świetnie wcieliły się w swoje role . Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. 
Po zakończeniu uroczystości wszyscy w świątecznym nastroju rozeszli się do swoich  sal , aby dalej kontynuować wigilijne spotkanie. Kolejny raz okazało się, że emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto.

Poprawiony: środa, 18 grudnia 2019 17:22