strona główna wydarzenia Wizyta Wiceministra Waldemara Budy w przedszkolu -oficjalny odbiór placu zabaw
Wizyta Wiceministra Waldemara Budy w przedszkolu -oficjalny odbiór placu zabaw Drukuj Email
piątek, 06 grudnia 2019 20:31

Mikołajki w tym roku obfitowały w dużą ilość niespodzianek dla dzieci . Oprócz występów teatralnych rodziców na dzieci czekała inna niespodzianka związana z dużą inwestycją. Dzisiaj powitaliśmy w progach naszego przedszkola Wiceministra Funduszy i Polityki Regionalnej pana Waldemara Budę oraz Wójta Gminy Rogów pana Daniela Koładę. Na uroczystość przybyli też zaproszeni goście Sekretarz Gminy Rogów pani Jolanta Gabrych-Walczak , Przewodniczący Rady Gminy Rogów pan Robert Góra , przedstawiciele Urzędu Gminy w Rogowie oraz przedstawiciel firmy Civil Construction  z Pabianic , która była wykonawcą inwestycji – niespodzianki dla dzieci a mianowicie nowego placu zabaw. W naszej uroczystości wzięli także udział przedstawiciele Rady Rodziców . Dzisiaj tj. 6 grudnia w Mikołajki dokonane zostało w obecności Pana Wiceministra Waldemara Budy i zaproszonych gości uroczyste odebranie i otwarcie placu zabaw , który został dofinansowany w wysokości 50% z Środków Budżetu Państwa . Całkowity koszt inwestycji wyniósł  209.038,50 zł. Pani Dyrektor w imieniu całej społeczności przedszkolnej  serdecznie podziękowała Panu Wiceministrowi i Panu Wójtowi za wspaniały prezent mikołajkowy w postaci pięknego placu zabaw , który był marzeniem dzieci . W imieniu swoim, pracowników , dzieci i Rady Rodziców złożyła życzenia świąteczne i przekazała skromne upominki wykonane przez dzieci. Na zakończenie oficjalnego odbioru placu Pan Wójt Daniel Kołada przekazał na ręce dyrektora klucze do placu zabaw . Radości i uśmiechom nie było końca. Po przemowach nasi honorowi goście poczęstowali  wszystkie dzieci słodkimi mikołajami.

A więc  NOWY PLAC ZABAW uważamy za otwarty !!! Życzymy na nim bezpiecznej , radosnej zabawy .

Poprawiony: piątek, 06 grudnia 2019 20:42