strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenia nauczycieli
Szkolenia nauczycieli Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
wtorek, 08 października 2019 17:22

W roku szkolnym 2019/2020 kontynuujemy naszą współpracę z Łódzkim Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w ramach wspomagania szkół i placówek oświatowych . Nasza koordynator p. Mirosława Matczak przygotowała harmonogram szkoleń opracowany na podstawie dokonanej diagnozy potrzeb nauczycieli . 7 października odbyło się szkolenie na temat autyzmu , które poprowadziła p. Joanna Miller . To było bardzo pouczające spotkanie , uczestnicy poznali różnego rodzaju symptomy wskazujące na zaburzenia związane z autyzmem i  zespołem Aspergera  . W szkoleniu uczestniczyli także nauczyciele Szkoły Podstawowej w Przyłęku Dużym i Zespołu Szkolno -przedszkolnego w Jeżowie .

Poprawiony: wtorek, 08 października 2019 17:33