strona główna wydarzenia Niespodzianka dla przedszkolaków
Niespodzianka dla przedszkolaków Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 12 marca 2019 21:03

Przez pierwsze dni przedszkolaki poznawały nowy budynek. Uczyły się nowych obowiązujących zasad bezpieczeństwa . Poznawały swoje sale . Uczyły się samodzielnie poruszać  po korytarzu od szatni do sali . Wszystkie dzieci wzięły udział w pierwszym próbnym alarmie ppoż. Po nauce przyszedł czas na .....niespodziankę . 8 marca po obiedzie w tajemnicy przed dziećmi został ustawiony w naszej przestronnej sali rekreacyjnej duży basen z kuleczkami . Szkoda ,że nie wszyscy mogli widzieć uśmiechnięte i zdziwione buzie naszych dzieci , kiedy zostały zaproszone do wspólnego wypełniania basenu piłeczkami. Radość  i szaleństwo w piłeczkach jest nie do opisania.

Poprawiony: wtorek, 12 marca 2019 21:14