strona główna wydarzenia Bal karnawałowy z Myszką Miki
Bal karnawałowy z Myszką Miki Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 18 stycznia 2019 09:47

 

Jak co roku w karnawale w naszym przedszkolu odbył się oczekiwany przez dzieci „Bal Przebierańców”. W tym dniu przenieśliśmy się do WIELKIEJ KRAINY  MYSZKI MIKI . Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Na balu, więc obok księżniczek, wróżek, spidermanów , muszkieterów, piratów czy żołnierzy - komandosów, pojawiły się postaci z ulubionych bajek Czerwony Kapturek, Syrenka, Kot w Butach. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce –  przy rytmach wesołej muzyki, były one przeplatane zabawami i korowodami. Niespodzianką była wizyta Myszki Miki , która wspólnie z dziećmi brała udział w zabawach. Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcie. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

Poprawiony: piątek, 18 stycznia 2019 10:18