strona główna wydarzenia Spotkanie z św. Mikołajem
Spotkanie z św. Mikołajem Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
czwartek, 20 grudnia 2018 19:48

20 grudnia odbyło się spotkanie choinkowe podczas którego dzieci oglądały przedstawienie pt "W zimowej szacie" w wykonaniu aktorów Teatru Kanon z Krakowa. Było to opowiadanie o chłopcu Januszku, który był niegrzeczny, nie lubił się niczym dzielić, nie pomagał nikomu i nie miał żadnych przyjaciół. Leśne zwierzęta- zając Szarak i przyjazny wilk miały dosyć takiego egoistycznego zachowania chłopca i postanowiły dać mu nauczkę. Chciały go wystraszyć. Od tej pory Janusz zmienił swoje zachowanie: częściej się uśmiechał, zaczął dokarmiać zwierzęta w lesie, był miły i uprzejmy dla wszystkich .Z bajki morał wypływa taki: bądź miły dla innych, a wszyscy będą cię lubili, dobro popłaca!

Po spektaklu nasze przedszkole odwiedził św. Mikołaj , który przywiózł dla naszych milusińskich prezenty. Po wręczeniu odbyła się sesja zdjęciowa , która utrwaliła miłe spotkanie z ulubieńcem dzieci .

Poprawiony: czwartek, 20 grudnia 2018 20:06