strona główna wydarzenia Wigilie grupowe
Wigilie grupowe Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 18 grudnia 2018 19:40

 

Od 17 grudnia w naszym przedszkolu rozpoczęły się spotkania wigilijne z rodzicami. W poniedziałek świąteczny nastrój zapanował w grupie V i IV a we wtorek  radosny nastrój zapanował w grupie I . Dzieci w odświętnych strojach składały sobie życzenia, dzieliły się opłatkiem, śpiewały kolędy. Dzięki rodzicom przedszkolaki zasiadły przy suto nakrytych stołach, nie zabrakło słodyczy, owoców , potraw wigilijnych za które bardzo dziękujemy. Podczas spotkań dzieci odwiedził św. Mikołaj , który wręczył prezenty dla grup. Następne spotkania odbędą się w środę i w czwartek. Boże Narodzenie to święta rodzinne , pełne ciepła, miłości , życzymy wszystkim aby magia tych Świąt trwała przez cały rok.

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA I

Poprawiony: wtorek, 18 grudnia 2018 20:00