strona główna wydarzenia Skrzynia pełna skarbów - teatrzyk
Skrzynia pełna skarbów - teatrzyk Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 13 listopada 2018 12:49

SKRZYNIA PEŁNA SKARBÓW

13 listopada gościliśmy w naszym przedszkolu aktorów z teatru Profilaktycznego Edukacja i Animacja „Magik” z Białegostoku z przedstawieniem „Skrzynia pełna skarbów”. Podczas spektaklu dzieci poznały marynarza Felka , który po zejściu na ląd spotykał na swojej drodze wiele postaci, dzięki którym dowiedział się, że należy pomagać innym, a dobro, które czynimy zawsze do nas wróci. Dzieci podpowiadały marynarzowi jak należy postępować w określonych sytuacjach przypominając o zasadach dobrego wychowania i zasadach bezpieczeństwa.  Bajka zaciekawiła wszystkie dzieci, które z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie.

Poprawiony: wtorek, 13 listopada 2018 12:57