strona główna szkolenia nauczycieli Szkolenie nauczycieli współpraca z logopedą
Szkolenie nauczycieli współpraca z logopedą Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor   
wtorek, 23 października 2018 09:15

 

W dniu 18 października 2018 r nauczyciele Gminnego Przedszkola w Rogowie uczestniczyli w wewnętrznym szkoleniu pt. „ Emisja i higiena głosu w pracy nauczyciela”. Szkolenie zostało poprowadzone przez logopedę Panią Magdalenę Kryźbę. Szkolenie przebiegało zgodnie z planem. Głównym założeniem było podniesienie kwalifikacji zawodowych . W szkoleniu uczestniczyli wszyscy nauczyciele placówki.

Uczestnicy szkolenia zapoznali się z :

  • Czynnikami ryzyka utrudniającymi pracę głosu  ;
  • Higieną środowiska pracy nauczyciela;
  • Zasadami higieny głosu;
  • Ćwiczeniami emisyjnymi

 

Program był niezwykle interesujący,  zadowolił każdego uczestnika. Za mocną stronę kursu można uznać sposób prowadzenia zajęć, różnorodność materiałów szkoleniowych, a także otwartość i życzliwość w stosunku do uczestników kursu. Czynniki te zapewniły miłą, przyjazną atmosferę, sprzyjającą pracy zespołowej.

Poprawiony: sobota, 27 października 2018 18:11