strona główna wydarzenia Wycieczka do piekarni
Wycieczka do piekarni Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
wtorek, 16 października 2018 19:56

W naszym przedszkolu planowane są działania dotyczące preorientacji zawodowej . Według programu  WSDZ  w trakcie roku szkolnego nasze przedszkolaki poznają różne zawody . Działania edukacyjne  to mi.in. spotkania z ciekawymi ludźmi , wycieczki do zakładów pracy , pogadanki itp.

Tym razem dzieci poznały zawód piekarza . Dzięki uprzejmości p. Eugeniusza Dybały nasi milusińscy mogli zwiedzić budynek piekarni i poznać tajniki pracy piekarza. To była bardzo udana wycieczka. Ze względu na dużą ilość dzieci wycieczka podzielona została na 3 etapy - pierwszy dzień zwiedzania odbył się 16.11.2018r. ( grI i grII) ; 17.11.2018r. ( gr.III i IV ) ; 19.11.2018r. grV .

W imieniu wszystkich dzieci serdecznie dziękujemy p. Eugeniuszowi Dybale za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.

fotorelacja z wycieczki gr I i II

Poprawiony: wtorek, 16 października 2018 20:13