strona główna wydarzenia Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 11 października 2018 19:45

11 października 2018r. odbyło się „Pasowanie na przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Uroczystość ta w dużym stopniu stanowi zakończenie procesu adaptacyjnego dzieci do warunków i zasad panujących w przedszkolu. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie. Imprezę poprowadził Magik Damatus , który przygotował dla dzieci i ich rodziców iluzjonistyczny pokaz    . Po wspólnej zabawie uczestnicy spotkania złożyli uroczystą przysięgę , a następnie  Pani Dyrektor  za pomocą „zaczarowanego ołówka „ dokonała aktu pasowania . Każdy przedszkolak otrzymał pamiątkowy  dyplom i prezent . Uwieńczeniem uroczystości był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i  rodziców .

Poprawiony: czwartek, 11 października 2018 20:36