strona główna wydarzenia Wizyta Policjantów
Wizyta Policjantów Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 22 stycznia 2018 21:31

 

W piątek nasze przedszkolaki odwiedzili Policjanci z Powiatowej Komendy Policji w Brzezinach oraz przedstawiciel PKP  . Podczas pogadanki z dziećmi funkcjonariusze informowali o zagrożeniach związanych z poruszaniem się po drogach i przypomnieli, że każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Wspólnie z dziećmi utrwalili zasady prawidłowego i bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię .Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały odblaskowe opaski . Funkcjonariusze zagościli także na uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka i   wręczyli dzieciom odblaski , które  przekazały je swoim dziadkom.

Poprawiony: poniedziałek, 22 stycznia 2018 21:39