strona główna wydarzenia Międzynarodowe Święto Misia
Międzynarodowe Święto Misia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
piątek, 24 listopada 2017 19:25

25 listopada to dzień, kiedy na świecie obchodzi się urodziny pluszowego misia. 
 W naszym przedszkolu obchodziliśmy je 24 listopada. Z tej okazji każde dziecko miało za zadanie przynieść do przedszkola swojego misia - pluszaka. Na początku spotkania dzieci poznały historię pluszowego misia oraz innych bohaterów literackich , a następnie wszyscy powitali ogromnego misia , który zaprosił dzieci do wspólnej zabawy. Za nim jednak rozpoczęły się konkursy przedszkolaki wysłuchały wiersza o urwanym uszku misia , który poruszył  temat : szanowanie zabawek . Po tych bardzo ważnych wiadomościach przedszkolaki przystąpiły do różnego rodzaju konkursów m.in. wylizywanie miodu wylanego na talerzyk, grupowe rysowanie postaci misia . Po wykonaniu zadań  wszystkie misie wzięły udział w wielkiej misiowej dyskotece. W przyszłym roku na pewno ponownie zaprosimy do przedszkola wszystkie najukochańsze misie, misiaczki, miśki, małe i duże, białe i brązowe i wspólne się będziemy uczyć i bawić bo „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!”


Poprawiony: piątek, 24 listopada 2017 19:56