strona główna wydarzenia Wizyta gr IV i V w Szkole Podstawowej w Wągrach
Wizyta gr IV i V w Szkole Podstawowej w Wągrach Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
piątek, 03 listopada 2017 21:08

3 listopada dzieci z grupy IV i V odwiedziły Szkołę Podstawową w Wągrach. Przedszkolaki zostały zaproszone na przedstawienie teatralne „ W krainie bajek – stacyjkowo” przygotowane przez uczniów , które było wystawiane w dniu ślubowania pierwszoklasistów. W bajecznej scenerii przedszkolaki rozpoznawały ulubione postacie z bajek był Czerwony Kapturek, Śpiąca Królewna, Smerfy , Jaś i Małgosia , Kot w Butach , Bolek i Lolek . Dużo się działo na scenie , nawet Clowni zabawiali widownię. Po występach p. Ela Zarębska i dyrektor szkoły p. Alina Kozioł opowiedziały przedszkolakom w jaki sposób odbywa się uroczyste ślubowanie w szkole. Po części artystycznej dzieci zostały zaproszone do sali lekcyjnej na słodki poczęstunek , a następnie zwiedziły cały budynek szkoły .

 

Poprawiony: piątek, 03 listopada 2017 21:40