Wycieczka do Groty Solnej i sali zabaw Ballandia Drukuj Email
Wpisany przez Dyrektor
piątek, 20 października 2017 08:42

UWAGA RODZICE !

16 listopada 2017r. ( czwartek) odbędzie się wycieczka autokarowa do Groty Solnej w Łodzi. Dzieci wezmą udział   w seansie bajkowo-baśniowym , który poprowadzi animator oraz zabawach ruchowych i oddechowych . W programie będą także różnego rodzaju konkursy .

Prosimy aby każde dziecko było zaopatrzone w białe skarpetki , które należy włożyć do podpisanej reklamówki . Po seansie w Grocie Solnej dzieci pojadą do Wiączynia gdzie mieści się sala zabaw Ballandia.  Podczas wycieczki przedszkole zapewnia prowiant i napoje.

Plan wyjazdu:

8:15 -  grupa V , IV

9:30 – grupa III,II ,I

Planowany powrót dzieci -  godzina 15:00 .

Koszt wycieczki:  pobyt w Grocie Solnej w Łodzi i przejazd autokarem sfinansowany jest  z funduszy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Rogowie , który uzyskaliśmy realizując projekt edukacyjny „ Czym skorupka za młodu nasiąknie..”

Rodzice pokrywają tylko koszt wstępu do Ballandi – Sali zabaw .

Koszt 2 godzinnego pobytu – 10 zł .

Prosimy o wyrażenie zgody na udział dziecka w wycieczce .

Poprawiony: piątek, 20 października 2017 08:44