strona główna wydarzenia Teatrzyk " Jesień na polanie "
Teatrzyk " Jesień na polanie " Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
wtorek, 19 września 2017 12:39

 

JESIEŃ NA POLANIE

 

19 września 2017r.  przedszkolaki obejrzały przedstawienie pt. ,,Jesień na polanie" w wykonaniu Agencji Artystycznej Kanon z Krakowa. Podczas bajki dzieci poznały zwierzęta mieszkające w lesie, ich sposoby przygotowania się do zimy, zwyczaje, dowiedziały się także jak należy zachować się w lesie. W przygodach bohaterów  zdarzały się pomyłki, zabawne gagi ale wszystko zmierzało do tego, aby ze spokojem oczekiwać przyjścia zimy. Przesłaniem bajki była nauka  systematyczności, odpowiedzialności i niesienia pomocy. To było pierwsze spotkanie w tym roku  z prawdziwymi aktorami. Dzieci z zainteresowaniem i uwagą oglądały przedstawienie, nikt się nie bał, nikt nie płakał. Każdy wie jak należy zachować się podczas przedstawienia. Mocnym brawami pożegnaliśmy bohaterów przedstawienia: dzika, wiewiórkę, łosia oraz koziołka.

Poprawiony: wtorek, 19 września 2017 09:25