strona główna wydarzenia Pożegnanie starszaków , uroczyste zakończenie roku szkolnego
Pożegnanie starszaków , uroczyste zakończenie roku szkolnego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
środa, 28 czerwca 2017 21:18

 

 

Dzisiejszy dzień był szczególny , oprócz tropikalnego upału dostarczył wszystkim niesamowitych wrażeń związanych z pożegnaniem przedszkola. Bohaterami uroczystości byli 6 letni absolwenci , którzy żegnali się z naszym przedszkolem . Od września dzieci rozpoczną nowy etap swojej życiowej drogi .Poznają środowisko szkolne , będą pogłębiać tajniki wiedzy dążąc do perfekcji aby w przyszłości poznana wiedza zaowocowała w ich życiu . Etap edukacji przedszkolnej przejdzie w zapomnienie , otworzą się nowe horyzonty , nowe spojrzenie na świat . Wierzymy w to , że nasi absolwenci pokażą swoje nie odkryte dotąd pokłady umiejętności. Tradycji stało się zadość i po części artystycznej podczas której recytowane były wiersze pożegnalne , absolwenci zatańczyli Poloneza , który dostarczył uczestnikom imprezy wielu wrażeń. Po oficjalnym pożegnaniu nastąpił moment wręczenia przez p. Dyrektor i Przewodniczącą Rady Rodziców pamiątkowych dyplomów i słownika j. angielskiego , którego podstawy dzieci poznały w przedszkolu. Kiedy zakończono część artystyczną Dyrektor przedszkola podziękowała wszystkim Rodzicom za całoroczną efektywną współpracę , dzięki której wspólnymi siłami udało się zaplanować dla dzieci wiele atrakcyjnych działań , które umiliły im pobyt w przedszkolu oraz pomogły rozwinąć różnorodne zainteresowania .Wręczone zostały dyplomy Przyjaciel Przedszkola osobom szczególnie zaangażowanym w życie przedszkola . Dyrektor podziękowała całej Radzie Rodziców , która bardzo prężnie działała na terenie naszej placówki wspierając pracę nauczycieli i pomagając realizować obrane we wrześniu cele. Gorące podziękowania popłynęły w stronę nauczycieli i pracowników przedszkola , za trud włożony w wychowanie dzieci , ich kreatywność , oddanie i cierpliwość . Na zakończenie uroczystości każdy przedszkolak otrzymał wakacyjny prezent w postaci piłki , a Rada Rodziców ufundowała dmuchaną zjeżdżalnię na której mogły po raz ostatni w tym roku szkolnym poszaleć nasi milusińscy.

Wszystkim życzymy udanych , słonecznych , bezpiecznych wakacji i do zobaczenia 1 września Całus

Poprawiony: środa, 28 czerwca 2017 22:29