strona główna wycieczki Wycieczka gr V do OSP w Rogowie
Wycieczka gr V do OSP w Rogowie Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 08 czerwca 2017 13:30

 

5 czerwca 2017 r. dzieci z grupy V odwiedziły Strażnicę OSP w Rogowie . Przedszkolaki zostały serdecznie przyjęte przez Strażaków , którzy pokazali dzieciom nowy pojazd bojowy i omówili jego wyposażenie . Ponadto dzieci wzięły udział w pokazie kurtyny wodnej , mogły samodzielnie lać wodą z sikawki strażackiej . Strażacy zademonstrowali zastosowanie specjalistycznej poduszki pneumatycznej wykorzystywanej podczas akcji ratowania życia. Gospodarze omówili także podstawowe zasady bezpieczeństwa przeciwpożarowego i prawidłowego zachowania się w ruchu drogowym. Na zakończenie spotkania przedszkolaki utrwaliły numery alarmowe , każdy uczestnik spotkania otrzymał lizaka na pożegnanie.

 

Poprawiony: czwartek, 08 czerwca 2017 13:40