strona główna realizacje dodatkowych programów Spotkanie rodziców z pedagogiem
Spotkanie rodziców z pedagogiem Drukuj Email
czwartek, 17 listopada 2016 19:57

Jednym z pierwszych działań edukacyjnych w ramach realizowanego projektu edukacyjnego -Listopad miesiącem świadomości prozdrowotnej było spotkanie rodziców z pedagogiem ( 8.XI.) . Wszyscy uważnie wysłuchali prelekcji na temat zagrożeń związanych z narkotykami, dopalaczami, uzależnieniem od nikotyny i alkoholu . Pani Pedagog starała się omówić  symptomy wskazujące , że dziecko może być uzależnione. Udzielała wskazówek jak i po czym  rozpoznać czy dziecko bierze narkotyki, dopalacze. Omówiła także przyczyny i przejawy uzależnień od alkoholu , nikotyny   i narkotyków. Pedagog podała przykłady jak mądrze kochać własne dziecko i w jaki sposób kontrolować wpływ środowiska na zachowanie dziecka.

Poprawiony: czwartek, 17 listopada 2016 20:10