strona główna wydarzenia Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka
Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 21 września 2016 20:51

Już po raz V  dzień 20 września obchodzony jest jako Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji w naszym przedszkolu zorganizowane zostały gry i zabawy dla dzieci. Wielką niespodzianką była wizyta dwóch kolorowych Clownów , którzy wszystkich rozśmieszali i zachęcali do wspólnej zabawy . Przedszkolaki i ich Ciocie brały udział w żonglowaniu , rzucaniu do celu  jakim był Clown , spacerze po linie , wyścigu clownów  oraz zabawach z chusta animacyjną. W ogrodzie czekała na dzieci także dodatkowa niespodzianka w postaci stoiska z watą cukrową , którą wszyscy uwielbiają.  Oprócz zabaw  przedszkolaki  przypomniały sobie również o swoich prawach tak ważnych w życiu każdego człowieka , a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się .Na zakończenie każdy otrzymał słodką niespodziankę , balonik i buziaka od Clownów. To był wspaniały szalony dzień , życzymy wszystkim dzieciom aby każda chwila spędzona w przedszkolu była dla nich radosna i pełna niespodzianek.

 
Poprawiony: środa, 21 września 2016 23:02