strona główna wydarzenia XVI Finał Festiwalu Sztuki Małego Dziecka - Teatr Pinokio
XVI Finał Festiwalu Sztuki Małego Dziecka - Teatr Pinokio Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
piątek, 10 czerwca 2016 16:06

 

Przedszkolaki z Gminnego Przedszkola i uczniowie Szkoły Podstawowej w Rogowie zakwalifikowały się do finału w  Festiwalu Sztuki Małego Dziecka , który odbył się 10.06.2016 r. w Teatrze Pinokio w Łodzi . Mali artyści zaprezentowali na scenie teatru swoje umiejętności wokalno-instrumentalne. Przedszkolaki            ( Ania ,Maja, Zosia )  zaśpiewały piosenkę „ Na podwórku w piaskownicy” ,którą przygotowały pod opieką p. K. Ćwiklińskiej , a uczniowie z klasy II B i IIC  pod  opieką p. M.Kranik i A.Kaźmierczak przygotowały występ flażoletowo-wokalny do utworów „Maryna ma małego baranka” „Danse de l`ours” i „ Na cztery i na sześć” . Gratulujemy zwycięzcą , którzy godnie reprezentowali Gminę Rogów na Ogólnopolskim Festiwalu.

 

Poprawiony: piątek, 10 czerwca 2016 16:24