strona główna wydarzenia Dzień Dziecka z Widzewem
Dzień Dziecka z Widzewem Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
środa, 01 czerwca 2016 20:50

 

Dzieci w wieku przedszkolnym nie trzeba namawiać do zabawy, biegania czy skakania, dlatego w tym roku 1 czerwca na placu przedszkolnym zorganizowaliśmy zabawy sportowe pod nazwą „ Dzień Dziecka z Widzewem” . Imprezę sportową poprowadziła młodzież działająca w Fan Clubie Widzewa .Wśród konkurencji były między innymi: zabawa ”Piłka parzy” , strzał do bramki , „szukamy domku dla swojej rodziny” , kolorowy cel, zabawa „Jestem piłką” , zabawy z chusta animacyjną , nawijanie cukierka i wiele innych atrakcyjnych zabaw . Poszczególne zadania wymagały od zawodników zwinności, skoczności i szybkości. Ważna była również umiejętność współpracy w zespole. Dzieci radziły sobie znakomicie ze wszystkim. Impreza przebiegła w miłej i przyjaznej atmosferze. Na zakończenie spotkania każdy uczestnik otrzymał kolorową smycz z logo Widzewa, plakat , kolorowankę i oczywiście złoty medal .Odznaczenie sportowe otrzymały także panie nauczycielki Uśmiech za aktywny udział w zabawach . Dzień Dziecka zakończył się słodkim poczęstunkiem i wiosenną dyskoteką .

Poprawiony: środa, 01 czerwca 2016 21:05