strona główna wycieczki Wycieczka do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie
Wycieczka do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie Drukuj Email
czwartek, 28 kwietnia 2016 15:56

WIZYTA W BIBLIOTECE

28 kwietnia przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Gminnej Biblioteki Publicznej w Rogowie. Przed wyjściem odbyły się pogadanki na temat bezpieczeństwa podczas wycieczki oraz na temat jak należy zachować się w miejscu publicznym  czyli w bibliotece . W Bibliotece dzieci przywitały  Panie  , które opowiedziały o swojej pracy . Zapoznały wszystkich z regulaminem  biblioteki po czym zaprosiły  przedszkolaki do zwiedzania pomieszczeń.Dzieci poznały czytelnię , pomieszczenie z regałami gdzie wypożycza się książki , a także salę  na której odbywają się różnego rodzaju zajęcia rekreacyjne dla mieszkańców Rogowa i nie tylko .Ponadto  Pani Ala w czytelni przeczytała dzieciom fragment książki , a następnie zaprosiła je na projekcję serialu animowanego " Plastusiowy Pamiętnik" . Wycieczka wszystkim dzieciom bardzo się podobała i na pewno zachęciła je do korzystania z woluminów , które są w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rogowie.

Poprawiony: czwartek, 28 kwietnia 2016 16:20