strona główna wydarzenia Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu " SZOPKA BOŻONARODZENIOWA"
Rozstrzygnięcie rodzinnego konkursu " SZOPKA BOŻONARODZENIOWA" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
piątek, 18 grudnia 2015 12:14

W listopadzie  nasze przedszkole ogłosiło rodzinny konkurs plastyczny „ Szopka Bożonarodzeniowa” , którego celem była integracja rodziców i dzieci a także chęć posiadania zjawiskowej , nietuzinkowej , bardzo oryginalnej Szopki , która jest symbolem Świąt Bożego Narodzenia . Z dumą informujemy ,że założone cele zostały osiągnięte w 100%. Hol przedszkola wypełniony jest Szopkami  , jakich nigdzie nikt nie znajdzie . Oryginalność, pomysłowość , precyzja , a zwłaszcza dobra planowość przedsięwzięcia dała niesamowite efekty . Na konkurs dostarczono 44 Szopki. Dostarczone prace pokazały  niesamowite uzdolnienia jakie drzemią w dzieciach i ich rodzicach.   Powołane Jury  miało ogromny problem z dokonaniem wyboru  I, II III miejsca . Po długiej debacie Jury jednogłośnie postanowiło  ,że każdy uczestnik zasłużył  na I miejsce  i nagrodę . Dlatego oznajmiamy wszystkim  ,że każda rodzina , która przygotowała SZOPKĘ BOŻONARODZENIOWĄ   została zwycięzcą i otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową i słodkiego Mikołaja .

Każdy może swoją Szopkę zabrać do domu , albo pozostawić u nas , bowiem będzie organizowana wystawa naszych Szopek w Kościele w Rogowie i Gminnej Bibliotece Publicznej.

Poprawiony: piątek, 18 grudnia 2015 12:41