strona główna wydarzenia Dzień Nauczyciela - bajka Jaś i Małgosia
Dzień Nauczyciela - bajka Jaś i Małgosia Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 14 października 2015 11:31

14 października nasze przedszkole odwiedziła grupa teatralna , która wystawiła przedstawienie na podstawie baśni braci Grimm " Jaś i Małgosia" . Bajka opowiada  historię rodzeństwa, które przeżyło ciekawe przygody  i z powodzeniem pokonało różne trudności. Dzieci z zaciekawieniem poznawały przeżycia bohaterów , a nawet wcielały się w ich role. Magią teatru jest to , że na parę chwil można zapomnieć o rzeczywistości i wraz z postaciami bajkowymi  przeżywać baśniowe przygody.

 

W dzisiejszym dniu oprócz niespodzianki w postaci przedstawienia teatralnego  czekała na dzieci  atrakcja związana z Dniem Nauczyciela . Panie przygotowały dla swoich pociech konkurs recytatorski , podczas którego każda z nauczycielek w wesoły sposób recytowała wiersz ilustrując go ruchem. Śmiechu było przy tym co niemiara .Na zakończenie w przedszkolu rozbrzmiała dyskotekowa muzyka , a na parkiecie dzieci prezentowały swoje umiejętności taneczne .

Poprawiony: środa, 14 października 2015 19:45