strona główna wydarzenia Teatrzyk - Pimpuś Sadełko
Teatrzyk - Pimpuś Sadełko Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
wtorek, 29 września 2015 12:32

 

Teatr MAGIC ZAPRASZA

PIMPUŚ SADEŁKO W KRAINIE WITAMINEK

Dnia 29 września 2015r.  roku odwiedzili nasze przedszkole aktorzy, którzy zaprezentowali naszym dzieciom teatrzyk pt.: „Pimpuś Sadełko w Krainie Witaminek”. Głównym bohaterem przedstawienia był Pimpuś Sadełko – wielki obżartuch, uwielbiający eklerki, batony, chipsy, hamburgery, pizzę i coca colę. Trafił on do Krainy Witaminek, gdzie pod okiem miłej i uśmiechniętej Witaminki C uczył się, jak zdrowo należy się odżywiać. Nie było to wcale proste! Chłopiec musiał przezwyciężyć swoje słabości – mycie się, zdrowe odżywianie, sport. Po wielu perypetiach Pimpusiowi udało się jednak zmienić swoje „żywieniowe” przyzwyczajenia. Zaczął o siebie dbać: myć się codziennie, rozpoczął spożywanie warzyw i owoców, obiecał ograniczyć batony, pizzę, jak również przy pomocy naszych przedszkolaków zaczął uprawiać sport. Dzieciom teatrzyk bardzo się podobał, dzielnie pomagały Pimpusiowi w walce z niezdrowym trybem życia.

Poprawiony: środa, 30 września 2015 17:21