strona główna wydarzenia W zdrowym ciele zdrowy duch – zabawy sportowe między grupami
W zdrowym ciele zdrowy duch – zabawy sportowe między grupami Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 21 września 2015 19:32

 

W piątek odbyły się w naszym ogrodzie między grupowe  zabawy sportowe . Tematem przewodnim było znane wszystkim powiedzenie " W zdrowym ciele zdrowy duch ". W ramach rywalizacji sportowej przedszkolaki wzięły udział w różnorodnych zabawach sportowych , które miały przede wszystkim nauczyć najmłodszych zdrowej , wesołej rywalizacji . Dzieci brały udział w wyścigach w rzędach , torze przeszkód  , podczas których musiały omijać pachołki. Największym zainteresowaniem cieszyła się konkurencja polegająca na jak najdalszym rzucie mini dyskiem . Sportowe spotkanie zakończone zostało konkurencją , która wymagała od przedszkolaków niezwykłej precyzji i koncentracji uwagi , a mianowicie ich zadaniem było przejść przez wąski "mostek" ułożony ze specjalnych klocków. Konkurencje były oceniane przez  Jury , które po długich naradach ogłosiło , że zwycięzcą zostali wszyscy uczestnicy zabaw. To spotkanie pomogło wszystkim dzieciom  zintegrować się i nawiązać nowe przyjaźnie. Wszyscy czekamy więc na następne imprezy , które urozmaicą dzieciom pobyt w naszym przedszkolu.

Poprawiony: poniedziałek, 21 września 2015 19:53