strona główna wydarzenia Rozstrzygniecie konkursu "Palma Wielkanocna"
Rozstrzygniecie konkursu "Palma Wielkanocna" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 3
SłabyŚwietny 
środa, 01 kwietnia 2015 14:06

 

Tradycją naszego przedszkola jest organizowanie rodzinnych konkursów plastycznych. Z doświadczenia wiemy ,że tego typu propozycje pozwalają na zespolenie społeczności przedszkolnej i jednocześnie promują różnego rodzaju techniki plastyczne , ale przede wszystkim rozwijają inwencję twórczą. Udział dzieci i rodziców w konkursach zacieśnia więzy rodzinne , wspólne planowanie i przygotowywanie materiałów do pracy plastycznej sprawia dzieciom ogromną radość i satysfakcję . Rodzice  poświęcając swój drogocenny czas na zabawę z dziećmi , mają możliwość zaobserwować drzemiące w pociechach talenty, o których czasami nie wiedzą . Chwile przeżyte razem z dziećmi na długo pozostają w pamięci , a przecież musimy pamiętać że dzieciństwo bardzo szybko przemija.  Celem ogłoszonego przez nas konkursu plastycznego „ Palma Wielkanocna” było przybliżenie tradycji obchodów Świąt Wielkanocnych . Na konkurs dostarczono 18 palemek , pięknych , kolorowych bogato zdobionych . Wszystkie prace były tak urokliwe , że Jury postanowiło jednogłośnie przyznać wszystkim uczestnikom I miejsce. Dzieci w nagrodę otrzymały pamiątkowe dyplomy, pisankę czekoladową ,  gniotki a także świąteczną  śmigusówkę.

A oto nasi laureaci:

1. Sztajbert Patrycja  gr IV

2. Maślanka Wojtek  gr III

3. Żak Błażej  gr IV

4. Sasin Oliwka  gr IV

5. Fedorcio Nadia  gr IV

6. Szklarek Martynka gr III

7. Piechnik Norbert  gr II

8. Lasota Bartek  gr IV

9. Kołada Adaś  gr II

10. Goździk Piotrek  gr III

11. Trzeciak Iga  gr III

12. Kijo Filip   gr I

13. Piechnik Gabryś  gr IV

14. Banaszczak Franek  gr II

15. Ceroń Mateusz gr I

16. Karalus Michalina  gr V

17. Kaźmierczak Filip  gr V

18. Goździński Maciej gr IV

Wszystkim serdecznie gratulujemy !!

 

Poprawiony: środa, 01 kwietnia 2015 14:23