strona główna wydarzenia Planetarium w przedszkolu
Planetarium w przedszkolu Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
czwartek, 15 stycznia 2015 15:19

 

KOSMICZNA LEKCJA  

15 stycznia 2015 r. na lekcję astronomii zaprosiło nas  mobilne planetarium URSA MAJOR dzięki któremu przedszkolaki mogły wybrać się w wirtualną podróż w nieznane przestworza kosmosu.

W nadmuchiwanej kopule, która stanowiła namiastkę kosmosu odbyła się ciekawa projekcja. W zaciemnionym wnętrzu dzieci poznawały układy planet, drogę mleczną, budowę planet , planetoidy i komety . Pokaz stanowił wielką atrakcję dla dzieci. Wrażenia były tak realne, że niektórzy myśleli, że naprawdę wyruszyli w kosmos. Zaciemnione wnętrze kopuły sprawiło niepowtarzalny klimat i umożliwiło przedszkolakom przeżycie multimedialnej projekcji.

Poprawiony: czwartek, 15 stycznia 2015 15:55