strona główna wydarzenia Zakończenie rodzinnego konkursu "Bombka noworoczna"
Zakończenie rodzinnego konkursu "Bombka noworoczna" Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
czwartek, 18 grudnia 2014 10:47

W listopadzie  nasze przedszkole ogłosiło rodzinny konkurs plastyczny „ Bombka noworoczna” , którego celem była integracja rodziców i dzieci a także chęć posiadania zjawiskowej , nietuzinkowej , bardzo oryginalnej choinki . Z dumą informujemy ,że założone cele zostały osiągnięte w 100%. W holu przedszkola stoi wystrojona wspaniałymi bombkami choinka , jakiej nigdzie nikt nie zobaczy. Największym jej walorem są bardzo oryginalne bombki , które  zostały zaprojektowane przez Rodziców i Dzieci . Na konkurs dostarczono 55 ozdób , nasza choinka chociaż wcale nie jest taka mała ledwo pomieściła na swoich gałązkach przepięknie zdobione bombki . Dostarczone prace pokazały  niesamowite uzdolnienia jakie drzemią w dzieciach i ich rodzicach.  Pomysłowość , materiał plastyczny oraz sposób wykonania  jest jedyny w swoim rodzaju . Powołane Jury  miało ogromny problem z dokonaniem wyboru  I, II III miejsca . Po długiej debacie Jury postanowiło  ,że każdy uczestnik zasłużył  na I miejsce  i nagrodę . Dlatego oznajmiamy wszystkim  ,że każda rodzina , która przygotowała bombkę na naszą choinkę  została zwycięzcą i otrzymała dyplom oraz nagrodę rzeczową .

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i serdecznie dziękujemy rodzicom za ogromne zaangażowanie w naszym konkursie .

zdjęcia bombek znajdują się w naszej galerii , a choinkę można podziwiać osobiście w holu przedszkola.


Poprawiony: środa, 17 grudnia 2014 22:53