strona główna wydarzenia Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego
Uroczyste zakończenie Roku Szkolnego Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 5
SłabyŚwietny 
sobota, 30 czerwca 2012 20:39

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Na zakończenie naszego spotkania wręczono wszystkim dzieciom książki z bajkami , a 6 latkom pamiątkowe dyplomy i słowniki ortograficzne.
Po 10 miesiącach wspólnych zabaw nadszedł czas na wakacyjny odpoczynek. 27 czerwca wszystkie przedszkolaki uroczyście zakończyły rok szkolny . Na tą okazję dzieci przygotowały wakacyjny program artystyczny. Był musical o kotach , były tańce pod wieżą Eiffla w Paryżu, były tańce na Florydzie i sami już nie wiemy w jakich miejscach świata. Zgodnie z tradycją przedszkola 6 latki zatańczyły POLONEZA . Słowem było uroczo i bardzo radośnie. Poleciała też łezka po policzkach jak dzieci , Pani Dyrektor i Nauczyciele żegnali naszych 6 latków , którzy od nowego roku rozpoczną naukę w I klasie. No cóż tak w życiu bywa , że kończy się jeden etap naszego życia i zaczyna następny. Pani Dyrektor życzyła wszystkim przyszłym pierwszoklasistom samych sukcesów w szkole i realizacji swoich marzeń.

Poprawiony: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 14:55