strona główna wydarzenia Festyn Rodzinny
Festyn Rodzinny Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 04 czerwca 2012 20:22

Festyn Rodzinny

Wieloletnią tradycją przedszkola jest coroczny FESTYN RODZINNY organizowany w ogrodzie przedszkolnym. Tym razem na powitanie Gości przedszkolaki przygotowały przedstawienie teatralne " Czerwony Kapturek" , był wilk, zwierzątka , była babcia , myśliwy i było wiele śmiechu. Po nagrodzeniu młodych aktorów gromkimi brawami , każda grupa przedstawiła krótki program artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty . A potem w rytmach muzyki , korowodach tanecznych , rozpoczęła się wspólna zabawa na dmuchańcach oraz wspólne grillowanie

 

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM ZA PRZYGOTOWANIE SŁODKIEGO POCZĘSTUNKU , A TATUSIOM ZA PRZYGOTOWANIE PYSZNYCH KIEŁBASEK I KASZANEK NA GRILLU!!! DLA WSZYSTKICH PRZESYŁAMY SŁODKIE

Poprawiony: poniedziałek, 06 sierpnia 2012 14:56