strona główna wydarzenia Życzenia dla absolwentów przedszkola
Życzenia dla absolwentów przedszkola Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
piątek, 27 czerwca 2014 15:45

DRODZY ABSOLWENCI NASZEGO PRZEDSZKOLA- KOCHANE DZIECI


Skończył się właśnie okres pięknych, dziecięcych lat, które mieliście przyjemność spędzić w naszym  przedszkolu. Mamy nadzieję, że spędziliście w przedszkolu lata, które przyniosły Wam wiele radości i zadowolenia. Już niedługo z przedszkolaków staniecie się uczniami. Wyfruwacie spod naszych opiekuńczych skrzydeł, tak jak ptaki wyfruwają z gniazda, gdy czują się już na tyle duże i silne, by o własnych siłach opuścić bezpieczne miejsce. Szkoła to dla was wyzwanie. To miejsce gdzie będziecie mogli doskonalić swoje wiadomości i umiejętności. Tam poznacie nowych przyjaciół i nauczycieli. Tam też, upłyną wam kolejne lata życia. Jesteśmy z was bardzo dumne. Jesteśmy też pewni, że poradzicie sobie na nowej drodze obowiązków szkolnych. Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce, abyście byli dumą dla rodziców i przykładem dla innych dzieci. Gratulujemy rodzicom tak wspaniałych, mądrych, twórczych i inteligentnych dzieci.

Życzymy wam słonecznych , bezpiecznych i  udanych wakacji.

 

Poprawiony: piątek, 27 czerwca 2014 15:50