strona główna wydarzenia III Olimpiada sportowa
III Olimpiada sportowa Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
poniedziałek, 26 maja 2014 20:30

Nasze przedszkole organizuje od 3 lat Olimpiadę sportową dla przedszkolaków i dzieci z klas I. Wspólne zabawy rówieśników  sprawiają dzieciom dużo radości. W tym roku do stałego grona uczestników , a więc dzieci z Gminnego Przedszkola w Rogowie, uczniów Szkoły Podstawowej w Rogowie, Szkoły Podstawowej w Przyłeku Dużym i dzieci z Niepublicznego Punktu Przedszkolnego w Olszy  , dołączyły dzieci z Przedszkola Nr 3 w Brzezinach.  Entuzjazm dzieci, ich sportowa postawa oraz duch walki spowodował, iż ta impreza na dobre zadomowiła się w środowisku lokalnym. Celem Olimpiady jest propagowanie wśród najmłodszych idei sportu, aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu oraz czerpania radości z działań wymagających zespołowej współpracy. Przygotowane konkurencje są dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników. Mali sportowcy wykonują zadania z elementami biegu, rzutu, celowania, skoku itp. Wszystkie drużyny otrzymują puchary , a  zawodnicy pamiątkowe dyplomy i medale.Wspólna zabawa kończy się słodkim poczęstunkiem i zabawą w naszym ogrodzie.

Poprawiony: poniedziałek, 26 maja 2014 21:10